سایت تبلیغاتی اس دی سایت - SDsite

- ماشین آلات طلاسازی , ماشین آلات ریخته گری , مومکاری , برش لاستیک , انگشتر , کنترل هوشمند , وکیوم , جواهرات , پخت و برش قالب ,

دستگاه تزریق موم تحت خلاء تمام اتوماتیک KAC – 103 بروز کاستی هایی همچون وجود حباب هوا و عدم پر شدگی کامل در مدلهای پیچیده و ظریف پیوسته تولید کنندگان را با مشکل تولید آنها روبرو ساخته و در نتیجه آنان را وادار به عدم تولید برخی مصنوعات نموده است . این مطالب را میتوان در نمونه های چنگی , لامه دار و شبکه ای از قبیل انگشتر , آویز و سرویس های جواهر به وفور یافت نمود. اینگونه مطالب صرفأ به لحاظ ظرافت ساخت در این مدلها و عدم خروج هوای موجود از داخل حفره های ظریف و طویل پدید میاید که با وجود برشهای خاص نیز قابل رفع نمیباشد از این رو نیاز به عدم فشار داخلی قالب مورد نیاز میباشد تا بتوان تزریق سالم و بی نقص را انجام نمود. بواسطه این نیاز لازم دانستیم پس از تولید مدلهای KAC – 100 و KAC 102+ دستگاهی را با توانایی های بسیار بالا طراحی و تولید نماییم که در ذیل به شرح آنها میپردازیم : 1 – تعداد حافظه ثابت برای ذخیره اطلاعات 2000 قالب متفاوت از یکدیگر 2 – قابلیت تکرار هر قالب تا 110 دفعه به لحاظ وجود تعدد قالب از یک مدل یا همگروهی 3 – برنامه ریزی

ورود اعضا
برای مثال : xyz@yahoo.com
رمز عبور شما باید شامل حروف و اعداد باشد
ثبت نام رایگان فراموشی رمز عبور
ماشین آلات طلا سازی و ریخته گری و مومکاری

ماشین آلات طلا سازی و ریخته گری و مومکاری

۲۸۷۸

توضیحات

دستگاه تزریق موم تحت خلاء تمام اتوماتیک KAC – 103
بروز کاستی هایی همچون وجود حباب هوا و عدم پر شدگی کامل در مدلهای پیچیده و ظریف پیوسته تولید کنندگان را با مشکل تولید آنها روبرو ساخته و در نتیجه آنان را وادار به عدم تولید برخی مصنوعات نموده است . این مطالب را میتوان در نمونه های چنگی , لامه دار و شبکه ای از قبیل انگشتر , آویز و سرویس های جواهر به وفور یافت نمود.
اینگونه مطالب صرفأ به لحاظ ظرافت ساخت در این مدلها و عدم خروج هوای موجود از داخل حفره های ظریف و طویل پدید میاید که با وجود برشهای خاص نیز قابل رفع نمیباشد از این رو نیاز به عدم فشار داخلی قالب مورد نیاز میباشد تا بتوان تزریق سالم و بی نقص را انجام نمود.
بواسطه این نیاز لازم دانستیم پس از تولید مدلهای KAC – 100 و KAC 102+ دستگاهی را با توانایی های بسیار بالا طراحی و تولید نماییم که در ذیل به شرح آنها میپردازیم :
1 – تعداد حافظه ثابت برای ذخیره اطلاعات 2000 قالب متفاوت از یکدیگر
2 – قابلیت تکرار هر قالب تا 110 دفعه به لحاظ وجود تعدد قالب از یک مدل یا همگروهی
3 – برنامه ریزی از 1 الی 50 قالب با لحاظ نمودن قابلیت تکرار در هر روز
4 – ایجاد موقعیت ثابت بر روی یک قالب خاص جهت تزریق مجدد FIX
5 – توانایی انجام تزریق خارج از برنامه روزانه بصورت وارد نمودن شماره قالب مورد نظر از طریق COUNT
6 – انجام عملیات تزریق به سه صورت تمام اتوماتیک ,اتوماتیک و دستی
7 – کنترل هوشمندانه حرارت و فشار به لحاظ محافظت از سیستم
8 – قابلیت حذف عملیات مربوط به وکیوم بصورت مستقیم
9 – اثر گذاری بر روی تنظیمات دما بصورت مستقیم
10 – دیگ موم انحصاری با قابلیت وکیوم KWI -103
11 – وجود سیستم حرارتی در ساختار شیر تزریق موم
12 – تایمر 24 ساعته جهت روشن و خاموش نمودن دیگ موم طی ساعات تنظیم شده
13 – وجود کد دسترسی به تنظیمات بواسطه عدم دخالت دیگران
14 – کانتر شمارنده جهت کنترل میزان تولیدات
15 – نمایش کلیه تنظیمات و عملکرد ها بصورت مستقیم


دستگاه تزریق موم اتوماتیک مدل KAC – 102 +

نمونه تکامل یافته KAC – 100 به واسطه استفاده از کنترلر دیجیتال که عمل تنظیم 20 مرحله فشار و مدت تزریق جهت 20 قالب متفاوت را بر عهده دارد .
KAC – 102 + دارای قابلیت تنظیم فشار و زمان در حد صدم و دهم بوده که این امر تاثیر بسیار زیادی در کیفیت موم بدست آمده خواهد گذاشت. تنوع تنظیمات به واسطه کنترلر کامپیوتری دستگاه تاثیر بسیار زیادی را در کاهش خط قالب ،پلیسه و وزن خواهد گذاشت .
موارد قابل تنظیم برای هر قالب عبارتند از فشار تزریق،تعداد قالب ( از 1 الی 20 ) مدت مکث قالب هنگام باز شدن گیره از 0 الی 9/9 ثانیه که این امر جهت تزریق های سریع و تزریق های حجیم به خاطر جلوگیری از جابجایی قالب هنگام مذاب بودن موم تزریق شده میباشد .
این تنظیمات باعث خواهد شد که هر قالب با فشار و زمان خاص خود تزریق شود و به همین لحاظ از بروز پلیسه و خط لاستیک تا حدود 90% جلوگیری به عمل خواهد آمد .
عمل تنظیم هر قالب درست بلافاصله پس از خارج نمودن قالب قبلی از داخل دستگاه انجام شده و پس از آخرین قالب مجددأ قالب شماره 1 تنظیم خواهد شد .
دستگاه KAC – 102 + نیز دارای قالبهای آلومینیومی پخت لاستیک میباشد که به واسطه استفاده از آنها به دقت بالاتری دست خواهید یافت .
اندازه های دقیق و وجود سر درجه ثابت که موقعیت آن دقیقأ در وسط قالب میباشد کارکرد دستگاه را دقیقتر و سریع تر مینماید.
KAC – 102 + نیز دارای تایمر 24 ساعته بوده و عمل روشن و خاموش نمودن دیگ موم شما را در ساعات مشخص و از پیش تنظیم شده انجام خواهد داد. همچنین نمایش دهنده ساعت وتقویم نیز میباشد .
از دیگر ویژگیهای این دستگاه میتوان سازگاری با هر نوع دیگ موم اعم از ایرانی و خارجی را ذکر نمود . همچنین ایجاد اختلاف وزن در موم بدست آمده در سبکی یا سنگینی را میتوان بواسطه تغییر تنظیمات بدست آورد .

این دستگاه دارای 1 سال گارانتی در شرایط متعارف میباشد.دستگاه نصب جواهرات بر روی موم KJH – 90
نصب جواهرات روی موم و ریخته گری پایه های سوار شده توسط نیروی گریز از مرکز یا مکشی چندی است در ایران متداول شده و بدین صورت عمل میگردد که ابتدا توسط سیستم حرارتی سنگها تا دمای مناسب گرم شده و سپس توسط قلم مکنده برداشته و روی موم نصب میگردند و پس از آن مراحل جاری شاخه کاری و ریخته گری روی آنها انجام می شود .
KJH – 90 دستگاهی کم حجم با قابلیت و کیفیت بالا میباشد و شما را قادر خواهد ساخت با بهره گیری از بهترین لوازم موجود که عبارتند از موتور مخصوص وکیوم و ترموستات ساخت کره با سنسور تیپ PT که دارای دقت و کنترل بسیار حساس و دقیق بوده بهترین کارایی را در اختیار داشته باشید .
عملکرد موتور وکیوم دستگاه کاملأ در اختیار شما بوده و توسط ولوم کنترل قدرت میتوان مکش آنرا به میزان دلخواه تنظیم نمود.
این دستگاه دارای 1 سال گارانتی در شرایط متعارف میباشد.


کفشک ته سیلندر

کفشکهای ته سیلندر کیمیا ابزار با استفاده از طرحی مناسب جهت قرارگیری و آببندی در ته سیلندر توانسته بدون نشتی وظیفه نگهداری مایع قالب و سیلندر را بخوبی انجام دهد.
تنوع رنگ در کفشکها باعث تفکیک و تشخیص بهتر سیلندرهای گچ گیری شده می باشد و در شناسایی دقیقتر سیلندرها بسیار موثر است . طراحی کف کفشکها بصورتی انجام شده تا هرگز به کف محفظه وکیوم نچسبیده و ارتفاع لازم را جهت گذاشت و برداشت دارا میباشند .
مواد مصرفی در ساخت کفشکها از مرغوبترین نوع آن انتخاب شده تا بتوانیم محصولی با کیفیت ومقاومت بالا را در اختیار شما قرار دهیم .


هویه مومکاری دیجیتال KWM - 101

این دستگاه برای شما این امکان را بوجود آورده تا بتوانید توسط گرداندن ولوم به هر ولتا ژی بین 1.2 الی 9 ولت براحتی دست یابید تا بتوانید حرارت دلخواه در سر هویه را به نسبت کارآیی مورد نظر در برداشته باشید تنظیم دقیق با در نظر گرفتن قابلیت تنظیم یکدهم ولتاژ این امکان را به شما میدهد که بتوانید در تنظیم حرارت هنگام ساخت مدلهای مومی یا ترمیم خرابی های آن و همچنین در کارگذاردن قطعات مومی و یا فلزی و حتی جواهرات از طریق گوارسه گذاری اطراف آن بر روی مدلهای مورد نظر تسلط کامل داشته و به بهترین شکل ممکن عمل نمایید.
از دیگر ویژگیهای این دستگاه نمایشگر دیجیتال LED و LCD آن میباشد که میتوانید براحتی ولتاژ مورد نظر را بر روی آن ملاحظه نمایید . نکته دیگر آنکه مصرف برق دستگاه بسیار پایین تر از هویه های معمولی بوده و همچنین کارکردن با آن به لحاظ ظرافت قلم از آزادی بیشتری برخوردار بوده که درعدم ایجاد خستگی از اهمیت بالایی برخوردار است .
البته باید در نظر داشت که از لحاظ ایمنی ولتاژ خروجی دستگاه در نهایت 9 ولتDC بوده که خطر برق گرفتگی را به صفر میرساند .
این دستگاه دارای 1 سال گارانتی در شرایط متعارف میباشد.


خدمات پخت و برش قالب های لاستیکی

برش انواع قالب با جدیدترین متد به بهترین روش به شما کمک خواهد نمود تا بتوانید مدلهای مومی را به راحتی و بدون تغییر شکل
از درون قالب خارج نمایید . برش قالبها بصورت کاملا اصولی و دقت بالا باعث خواهد شد تا در هنکام تزریق هوای داخل قالب براحتی خارج شده و موم تمامی قالب را پر نماید و در هنگام خارج نمودن آن از قالب دچار هیچگونه دفرمگی نشود.
شکل برش را در وب سایت ما ببینید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت کیمیا ابزار مراجعه نمایید.

شماره تلفن های تماس:

سعید آزادیان :09123452005

مهرداد سالک : 09194911756

کارگاه :021-55805412
فکس :021-55167725

تگهشتگ اینستاگرامویکی پدیاتوییترآگهی های مشابه

بازدید روز

۲۲۷۲

بازدید دیروز

۴۰۷۵

بازدید ماه

۱۸۰۹۶۹

بازدید کل

۱۳۴۸۷۰۴۱۱

افراد آنلاین

۵۹

تعرفه تبلیغات

یک ستاره 200000 ریال
هر ستاره اضافه 200000 ریال
به همراه بک لینک مستقیم سایت و کلمات کلیدی مرتبط


اس دی سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

تمامی خدمات این سایت تبلیغاتی، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.