سایت تبلیغاتی اس دی سایت - SDsite

- طرح توجیهی تولید قطعات کشتی و شناورهای دریایی, دانلود طرح توجیهی تولید قطعات کشتی و شناورهای دریایی,دانلود رایگان طرح توجیهی تولید قطعات کشتی و شناورهای دریایی,طرح,تولید قطعات کشتی و شناورهای دریایی,تولید قطعات کشتی و شناورهای دریایی, قطعات کشتی و شناورهای دریایی,

کشتی ها و شناورهاي دریائی بعنوان خودرو دریائی محسوب می گردند . این وسائط روي آب حرکت کرده و عهده دار حمل و نقل بار یا مسافر بوده و یا براي انجام امور دیگر مانند صید آبزیان ، لایروبی ها ، انجام عملیات نفتی و ... مورد استفاده قرار می گیرند . در فرهنگ لغت حمل و نقل دریائی ، وسایط نقلیه مختلفی وجود دارد که در اینجا بهتر دیده شده است قبل از ورود به مبحث معرفی محصول مورد مطالعه ، توضیحات مختصري در مورد آن ارائه گردد تا بدینوسیله جایگاه قطعات مورد مطالعه در آن مشخص شود . گروه بندي وسایط نقلیه دریائی : ·         شناور ها· ·         شناور هاي خاص · ·         قایق ها · در طرح حاضر هدف قطعه سازي براي انواع کشتی و شناورهاي دریائی می باشد ، لذا بهتر دیده شده است که تقسیم بندي این قطعات از نظر قابلیت هاي ساخت صورت گیرد تا بواسطه آن قطعات مورد مطالعه

ورود اعضا
برای مثال : xyz@yahoo.com
رمز عبور شما باید شامل حروف و اعداد باشد
ثبت نام رایگان فراموشی رمز عبور
	طرح توجیهی تولید قطعات کشتی و شناورهای دریایی

طرح توجیهی تولید قطعات کشتی و شناورهای دریایی

طرح توجیهی تولید قطعات کشتی و شناورهای دریایی
کرمانشاه بلوار شهید بهشتی ورودی کتابخانه شهید بهشتی

esotoffoy2016@gmail.com
۶۵۷

توضیحات

کشتی ها و شناورهاي دریائی بعنوان خودرو دریائی محسوب می گردند . این وسائط روي آب حرکت کرده و عهده دار حمل و نقل بار یا مسافر بوده و یا براي انجام امور دیگر مانند صید آبزیان ، لایروبی ها ، انجام عملیات نفتی و ... مورد استفاده قرار می گیرند .

در فرهنگ لغت حمل و نقل دریائی ، وسایط نقلیه مختلفی وجود دارد که در اینجا بهتر دیده شده است قبل از ورود به مبحث معرفی محصول مورد مطالعه ، توضیحات مختصري در مورد آن ارائه گردد تا بدینوسیله جایگاه قطعات مورد مطالعه در آن مشخص شود .

گروه بندي وسایط نقلیه دریائی :

·         شناور ها·

·         شناور هاي خاص ·

·         قایق ها ·

در طرح حاضر هدف قطعه سازي براي انواع کشتی و شناورهاي دریائی می باشد ، لذا بهتر دیده شده است که تقسیم بندي این قطعات از نظر قابلیت هاي ساخت صورت گیرد تا بواسطه آن قطعات مورد مطالعه بطور شفاف بتواند معرفی شود .

قطعات فوق سنگین :

این قطعات در کشتی هاي بزرگ داراي کاربرد هستند و ساخت آنها مستلزم سرمایه گذاري

بالا به همراه کسب دانش فنی لازم می باشد .شرکت آذرآب و مجتمع کشتی سازي فراساحلی

ایران )ایرالکو در این زمینه فعالیت دارند .

قطعات سنگین :

این قطعات نیز حالت تخصصی و خاصداشته و در انواع کشتی ها داراي کاربرد است .

قطعات نیمه سنگین و سبک :

این قطعات حالت عمومی دارند و در انواع کشتی ها و شناورهاي دریائی داراي کاربرد می باشند.

حجم سرمایه گذاري و دانش فنی مورد نیاز تولید این قطعات در سطح متوسط قرار دارد.

قطعات جانبی و ملحقات شناورهاي صیادي و غیره ·

شناورهاي صیادي نیازمند تجهیزاتی مانند وینچ ها ، قطعات صید و صیادي ، سردخانه و موارد دیگر می باشند که این قطعات اکثرا توسط سازنده شناور روي آن نصب نشده بلکه صیاد پس از خرید شناور اقدام به نصب این تجهیزات روي شناور می نماید . لذا قطعات و ملحقات فوق را نیز می توان از دیگر قطعات جانبی شناورها محسوب کرد .

قطعات الکتریکی و الکترونیکی :

این قطعات حالت استاندارد و آمادي را داشته و بصورت آماده از بازار تامین می گردند . لیکن آماده سازي آنها براي نصب و همچنین ساخت قطعات جانبی و کمکی براي نصب توسط قطعه ساز انجام می گیرد .

در طرح حاضر هدف تولید قطعات کشتی و شناورها در گروه قطعات نیمه سنگین و سبک و همچنین الحاقات و متعلقات مورد نیاز در مورد قطعات و تجهیزات استاندارد و آمادي خواهد بودهمانطوریکه از عنوان محصولات مورد مطالعه نیز مشخص است ، قطعات مورد مطالعه در ساخت یا تعمیرات بعنوان قطعه یدکی انواع شناور هاي صیادي و تفریحی و همچنین کشتی ها مورد استفاده قرار می گیرد . همچنین برخی از این قطعات براي تجهیز شناورهاي صیادي و تبدیل آنها به شناور مخصوصصید مورد استفاده دارند .

رزق و روزي بسیاري از مردمانی که در حاشیه بنادر و شهرها و روستاهاي ساحلی کشور زندگی می کنند ، از طریق صید آبزیان و فروش آن در بازار تامین می گردد بطوریکه این کسب و کار براي هزاران نفر اشتغال ایجاد کرده است . از طرف دیگر گوشت و فرآورده هاي آن در کشورمان بعنوان کالاهاي اساسی مردم محسوب می شوند و در این میان گوشت سفید آبزیان به لحاظ ارزش غذائی از جایگاه ویژه اي در الگوي غذائی انسان ها برخوردار است ولی در کشور ما به این امر کمتر توجه شده و سرانه مصرف ابزیان در مقایسه با مصرف سایر گوشت ها از میزان پائین تري برخوردار است . بنابراین با جمع بندي مطالب ذکر شده .

می توان اهمیت اجراي طرح را در موارد زیر دسته بندي کرد:

1.      رونق بخشیدن به فعالیت هاي صید و صیادي و ارتقاء اشتغال پایدار و مولد در شهرهاي ساحلی کشور از طرق فوق .

2.      افزایش کارائی صید و ارتقاء سطح درآمدهاي صیادان ·

کاهش و یا حذف وابستگی صیادان به قطعات وارداتی و کاهش زمان دسترسی به قطعات یدکی.

3.      تامین نیاز قطعات یدکی کشتی ها از داخل کشور و کاهش درجه وابستگی آن به خارج در مقابله با تحریم هاي اقتصادي موجود.

4.      کاهش قیمت فروش قطعات از طریق تولید داخل کردن آنها.

در سند استراتژي برنامه چهارم توسعه صنعتی کشور ، صنایع حمل و نقل دریایی نیز مورد توجه قرار گرفته و در آن موارد زیر قید گردیده است که مطالب فوق نیز نشانی از اهمیت طرح می تواند قلمداد گردد .

*توسعه مناطق مجاور دریا ، بر پایه صنعت دریایی و تمرکز نیروها و امکانات صنایع

دریایی در زمینه هاي مستعدي نظیر حمل و نقل ، نفت وگاز ،ترانزیت کالا ، تعمیرات و نگهداري سازه ها و شناورهاي دریایی.

*الزام شرکت هاي خارجی به داشتن شریک ایرانی تخصصی شناخته شده و ارجاع بخش قابل ملاحظه اي از اجراي پروژه ها به طرف ایرانی.

*کمک به ایجاد واحدهاي تولیدي تامین کننده قطعات کشتی سازي و سازماندهی و گسترش زنجیره تامین قطعات و مجموعه هاي کشتی سازي.

*حمایت مالی و تامین ضمانت هاي دریافت وام و تسهیلات با نرخ سود پایین و حمایت سیاسی ازحضور صنعت کشتی سازي داخلی در بازارهاي خارجی و صادرات متقابل و فعال و کسب سهم بازار مناسب از کشورهاي طرف قرارداد خرید.

*بومی سازي صنایع دریایی و فن آوري هاي مربوطه با حمایت از طرحهاي تعیین و توسعه و تشویق منابع انسانی و مالی مناطق مجاور دریا به مشارکت و حضور فعال در این صنعت.

*تشویق بخش خصوصی به ورود به صنعت دریایی و سرمایه گذاري در آن و توسعه سرمایه گذاري خارجی در این بخش.

تگهشتگ اینستاگرامویکی پدیاتوییترآگهی های مشابه

بازدید روز

۲۷۰۰

بازدید دیروز

۴۲۲۹

بازدید ماه

۱۲۰۸۴۸

بازدید کل

۱۳۵۰۳۶۸۳۷

افراد آنلاین

۵۶۱

تعرفه تبلیغات

یک ستاره 200000 ریال
هر ستاره اضافه 200000 ریال
به همراه بک لینک مستقیم سایت و کلمات کلیدی مرتبط


اس دی سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

تمامی خدمات این سایت تبلیغاتی، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.